• Bartın Catpathy Ayakkabı - Kadın ve Erkek Ayakkbı, Bot, Çizme, Terlik

  Whatsapp Destek

  05308851120

 • Bartın Catpathy Ayakkabı - Kadın ve Erkek Ayakkbı, Bot, Çizme, Terlik

  Kapıda Nakit

  Ödeme

 • Bartın Catpathy Ayakkabı - Kadın ve Erkek Ayakkbı, Bot, Çizme, Terlik

  www.catpathy.com'da

  Herdaim Kaliteli Ürünler

ÜYELİKBartın Catpathy Ayakkabı - Kadın ve Erkek Ayakkbı, Bot, Çizme, Terlik
Anasayfa » ÜYELİK
ÜYELİK
İş bu üyelik sözleşmesi www.catpathycom tarafından,  web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
 
SÖZLEŞMENİN ONAYLANMASI
www.catpathycom'a üye olmak istiyorsanız önce kayıt formunu doldurmanız ve kullanıcı şifresi edinmeniz gerekmektedir. Bu durum, www.catpathycom sanal mağazası üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcı, üyelik işlemleri başarıyla tamamlandığı andan itibaren www.catpathycom sanal mağazası sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.
 
HİZMETLERİN TANIMI
www.catpathycom sanal mağazası sözleşmeyi onaylayan üyelerine internet ortamında farklı iletişim servisleri (oylama, sipariş verebilme, e-bülten isteme, indirimlerden haberdar olma) ve elektronik ortamda alışveriş imkanı sunar.
 
ÜYELİK SİSTEMİ
www.catpathycom sanal mağaza üyesi kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. www.catpathycom sanal mağazası, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcının sanal mağazası üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
 
ÜYENİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Üye, www.catpathycom sanal mağazası servislerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğruluğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı ve eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olmasını, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini, www.catpathycom sanal mağazası tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının www.catpathycom sanal mağazası ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp dağıtılamayacağını, www.catpathycom sanal mağazası servislerini kullandığında ileri sürdüğü şahsi fikir, düşünce, ifade, eklenen dosya ve gönderdiği kişilik bilgilerinin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve www.catpathycom sanal mağazası’nın bu dosyalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağını, bu gibi durumların ortaya çıkması sonucu oluşabilecek tüm zararların karşılanması zorunluluğunun kullanıcıya ait olacağını, servislerin kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesajı ve dosyalardan www.catpathycom sanal mağazası sorumlu olmayacağını, www.catpathycom sanal mağazası sunulan hizmetlere www.catpathycom sanal mağazası tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşmamayı ve yazılımı hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu belli olanları kullanmamayı ve sözü geçen maddelere uymadığı durumlarda www.catpathycom sanal mağazası uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları ödemeyi, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan ötürü www.catpathycom sanal mağazası sorumlu olmayacağını, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve Uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar göndermemeyi, diğer kullanıcıların bilgisayarındaki bilgilere ya da yazılımlara zarar verecek bilgi veya programlar göndermemeyi, www.catpathycom sanal mağazası servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamiyle kullanıcının sorumluluğunda olduğunu, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zarardan dolayı www.catpathycom sanal mağazasından tazminat talep etmemeyi, www.catpathycom sanal mağazasından izin alınmadan servislerini ve ticari ya da reklam amacıyla kullanmamayı, ürünü kendisine teslim eden kişinin “ürünü kendisine gönderen kişiyi tanıdığına dair” ibraz edeceği belgeyi imzalamak zorunda olduğunu, belge imzalanmadığı takdirde ürünün teslim edilmeyeceğini ve dolayısıyla siparişin gerçekleşmemiş sayılacağını kabul ve taahhüt etmiştir.
2022-05-27 00:17:25
0.0702